W jednym miejscu otrzymujesz pełne zaplecze do wykonania modyfikacji (hamowani, pomiar AFR).Także nam możesz zlecić precyzyjną regulację zaworów, komputerową synchronizację przepustnic, diagnostykę komputerową czy regulację AFR na biegu jałowym. Nasz personel bierze udział w wielu szkoleniach, posiada certyfikaty szkoleń w instytutach doświadczalnych (Power Commander).

Oddając nam motocykl masz gwarancje ,że wykonane modyfikacje będą dokonane wg. Twoich wskazówek, w oparciu o parametry pracy silnika, jego stanu technicznego.

Proces strojenia rozpoczyna się od pomiaru mocy i zapisaniu parametrów AFR , co pozwoli Ci na ocenę naszej pracy po wykonaniu modyfikacji (pomiar mocy) . Cała operacja trwa od 6 h do nawet 2 tyg. (przyp. Hondy – odblokowanie mocy).

Najważniejsze dla nas to bezawaryjność i bezpieczeństwo zespołu napędowego, więc przede wszystkim modyfikacje robimy w oparciu o dane z diagnostyki pojazdu i pomiarów na hamowni, później bierzemy pod uwagę życzenia/sugestie klienta .

Remapping wykonujemy najnowszą bezszkodową, całkowicie transparentną dla diagnostyki serwisowej metodą informatyczną poprzez złącze diagnostyczne, bez wyjmowania i otwierania sterownika, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i archiwizacji danych. Oczywiście jest pewien odsetek motocykli, które odmawiają komunikacji, wtedy z zachowaniem należytej ostrożności tuning przeprowadzamy poprzez otwarcie ECU( niektóre modele Hondy).

Każda modyfikacja pisana jest z oryginalnego pliku ściągniętego z danego pojazdu i nie jest w żaden sposób powielana do innych pojazdów, każda modyfikacja jest unikalna.

Po zakończonej modyfikacji otrzymujesz wydruk z hamowni z przed / po zmianie parametrów.